InternetNieuws

Italië staat op de 48-plaats ter wereld als verbindingssnelheid

snelheidsverbinding Italië

Lo status van mobiele verbindingen in Italië het is niet de beste, hoewel de situatie niet zo tragisch is als we soms zien schilderen in online discussies. Om ons wat specifiekere gegevens te verstrekken, is de gegevensverzameling uitgevoerd door de beroemde portal SpeedTest. De analyse in kwestie verwijst naar Q4 2018 en omvat meer dan 5 miljoen tests gemaakt door meer dan 1 miljoen gebruikers. Het is duidelijk geen capillaire gegevensverzameling bij 100%, maar het kan ons nog steeds een beeld geven van de verbindingssituatie in ons land.

27 Update april: Ookla heeft dit rapport bijgewerkt, waarbij de waarden met betrekking tot de prestaties van de operatoren zijn gewijzigd en de scores van Vodafone zijn aangepast.

De SpeedTest-analyse toont ons de status van verbindingen in Italië

snelheidsverbinding Italië

Volgens de gegevens verzameld door SpeedTest, als download snelheid Italië is gepositioneerd op 46 plaats op de wereldranglijst, achter Zwitserland, Frankrijk en Slovenië, maar voor het naburige Oostenrijk. Als de upload in plaats daarvan in overweging wordt genomen, wordt de situatie negatiever, aangezien Italië op de plaats 78 ° valt. Als we deze gegevens vergeleken met de 2017, is de groei van de snelheden niet erg relevant, aangezien we het hebben over slechts 3.9% meer.snelheid test operators snelheid

LEES OOK:
Hier zijn de minder transparante operatoren volgens de Altroconsumo-enquête

Maar wat is hetbetere operator voor snelheid? Volgens de ranglijst samengesteld door SpeedTest, staat de leider in de rangorde TIM. Dan is er Vodafone, twee operators die zich jarenlang hebben onderscheiden van de concurrentie, ook dankzij enorme investeringen in het LTE-netwerk en nu op 5G. Dan zijn er met een zekere afstandelijkheid de andere rivaliserende werkelijkheden Wind 3 ed Ilias, met gemiddelde snelheden lager dan de 20 Mbps. Dit beeld van Italiaanse operatoren was al door AltroConsumo gedetecteerd via een specifieke enquête.

CityDownloaden (Mbps)Upload (Mbps)
Bologna41.4714.89
Torino38.7714.75
Bari38.5815.01
Firenze35.0813.68
Milaan32.9612.88
Palermo32.2112.67
Napoli31.0113.07
Genova30.0112.49
Rome29.2411.73
Catania28.3911.84

Deze gegevensverzameling heeft opnieuw benadrukt hoe bepaalde delen van Italië zijn meer achtergesteld, vooral als je de centraal / zuid Italië. De regio più veloce is hetEmilia Romagna, met een gemiddelde verbindingssnelheid is de 44.8% hoger dan de Basilicatade tragere van de rangorde.

RegioDownloaden (Mbps)Upload (Mbps)
Emilia Romagna32.2912.51
Torino31.5912.51
Lombardy30.7712.07
Liguria30.7211.98
Valle d'Aosta30.5911.46
Marche30.5111.21
Trentino Alto Adige29.8911.26
Toscane29.5911.64
Veneto29.1011.16
Lazio28.0711.29
Calabria27.9711.44
Campania27.6911.75
Abruzzo27.4010.89
Friuli-Venezia Giulia27.3910.62
Umbrië27.2610.79
Sicilië26.3710.79
Puglia25.5910.49
Sardinië25.2410.35
Molise22.559.63
Basilicata22.3010.41

Hoewel er uitzonderingen zijn, zoals Friuli-Venezia Giulia, waar de resultaten bijna vergelijkbaar zijn met die van verschillende regio's in het zuiden. Gezien de enkele grote steden, kan men dan ook zien dat gebieden zoals Napels en Palermo een beter gemiddelde hebben dan bijvoorbeeld in Rome en Genua.


Mis geen enkel nieuws, aanbieding of beoordeling gepubliceerd op onze site! Volg ons op sociale netwerken om up-to-date te blijven in realtime dankzij:

Biedt kanaal , Nieuwskanaal, Telegram Group, Facebook-pagina, YouTube-kanaal en Forum.